Останній дзвоник 2022

Вітаю, моя  шкільна родино!
Два роки поспіль останній дзвоник для школярів не такий, як завжди — через пандемію коронавірусу, а цьогоріч — через війну, розв’язану росією.
Останній дзвоник — це символічна подія в житті кожного учня та визначний етап в житті випускників.
Ще рік тому майбутні, а сьогодні вже колишні першокласники, пройшли становлення, як учні.
4-ре класники зробили крок в середню школу , яка вимагає ще більшої концентрації на навчання та здобуття знань фундаментальних наук.
9-ти класники, Ви отримали багаж знань , який допоможемо вам з новими силами здобувати знання в старшій школі.
11-ти класники, для Вас цей дзвоник означає початок нового , дорослого життя, шлях до нових вершин у майбутній дорослій діяльності та особистому житті. За роки вашого навчання в школі ми переконалися, що кожен із вас зможе достойно приймати виклики дорослого життя, відстоювати власні переконання та відповідати за прийняті рішення.
Особливо хочу відзначити:
— учнів 9 класу Гринчук Ярину, Жадана Савелія, Коркового Максима та Корчового Матвія, Ксюк Катерину, Поліщук Катерину, які заслужено отримають свідоцтво про базову загальну середню освіту з   відзнакою.
— випускників 11 класу : Гібаленко Віру, Грабовський Габріелу, Косенко Олександру, Ігнатушко Катерину, Цимбал Ярину, Лисенко Ірину, Проскурну Дарію, Ларькову Юлію, Ярмоленко Вероніку, які за значні досягнення у навчанні, окрім свідоцтв про повну загальну середню освіту  з відзнакою, будуть нагороджені Золотими та Срібними медалями.
Хочу низько вклонитися  Вам, дорогі вчителі, за Вашу самовіддану працю, та Ваші гарячі  сповнені любов’ю серця. Вам, працівники, на перший погляд невидимого фронту, але такого важливого та необхідного для успішної роботи всього навчального закладу- Вам, технічні працівники.
Хочу подякувати Вам, шановні батьки за розуміння та  підтримку ваших дітей та школи в ці складні часи.
Щиро бажаю міцного здоров’я , здійснення мрій , мирного неба.
Випускникам бажаю знайти свою стежину , стати гідними громадянами нашої країни.
Сміливих вам бажань, злагоди, добробуту та миру.
CЛАВА УКРАЇНІ!

С