Вітаємо!

ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 90 ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

Home / Будні дистанційного навчання

Будні дистанційного навчання

Дистанційне навчання – новий засіб реалізації навчального процесу, в основу якого  покладено використання сучасних інформаційних та телекомунікаційних технологій.
У зв’язку з посиленими протиепідемічними заходами Школа 90 працює у форматі дистанційного навчання. Завдяки  ресурсам, які використовує наш навчальний заклад, зокрема Zoom,Google (Jambard,презентації,class), classtime,wordwall, На урок, здійснюється синхронна та асинхронна взаємодія  вчителя та учнів під час  занять.
Як  допоміжні  інструменти  під час онлайн – уроків використовуються Jambard, презентації з метою урізноманітнити   процес навчання, зробити його більш цікавим і насиченим. Зокрема Jambord, дозволяє активно залучати учнів до роботи.
З початку навчального року вся школа працює на платформі HUMAN. Для спілкування з батьками вчителі використовують Viber групи та   відеоконференції.
Цікаво побудована і виховна робота з дітьми:в онлайн – режимі  проводться засідання Ради шкільного самоврядування, силами дітей створено кілька відеоробіт, присвячених знаменним датам ( День дитячої книги, День космонавтики), проведено флешмоб до Дня поезії, тощо.
Під   час педагогічних нарад постійно здійснюється аналіз навчальних успіхів і триває робота над помилками.

Дистанційне навчання
Дистанційне навчання 2
Презентация1