Олімпіади 2017-2018

ІІІ(міський ) етап

Ладиченко Олександра  9-А клас   І місце  Історія

Андрущенко Слфія         9-А клас   ІІ місце  українська мова та література

Андрущенко Софія       9-А клас ІІІ місце  правознавство

Заєць Софія                     11-А клас  ІІ місце   англійська мова

Грабовська Габріелла      7-А клас   ІІІ місце   образотворче мистецтво

 

ІІ(районний етап)

Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

Гудзенко Олександра      8-А                    І місце      Ковальчук Н.О.

Андрущекно Софія          9-А                  ІІ місце       Підлужна Т.А.

Шевченко Олександр  7-А             ІІІ місце      Підлужна Т.А.

Міжнародний  конкурс  з української мови  ім. П.Яцика

Дьомін Михайло          3-А             ІІ місце       Олійник І.Л

Коваленко Марія         6-А             ІІІ місце      Ковальчук Н.О

Грабовська Габріелла       7-А                ІІІ місце      Підлужна Т.А.

Войтех Тимофій                    7-Б             ІІІ місце      Чеховська О.М.

 Українська мова та література

Ларькова Юлія            7-Б             ІІ місце       Чеховська О.М.

Цимбал Ярина             7-А             ІІ місце       Підлужна Т.А.

Андрущенко Софія     9-А             ІІ місце       Підлужна Т.А.

Шевченко Олександр  7-А             ІІІ місце      Підлужна Т.А.

Ладиченко Олександра         9-А            ІІІ місце      Підлужна Т.А.

Хімія

Грабовська Габріелла       7-А                ІІІ місце      Хареба О.В.

Цимбал Ярина             7-А             ІІІ місце      Хареба О.В.

Останін Тимур                7-А                   ІІІ місце      Хареба О.В.

Косенко Олександра      7-А          ІІІ місце      Хареба О.В.

Назарко Богдан            8-А            ІІ місце       Хареба О.В.

Попов Арсеній              8-А          ІІІ місце          Хареба О.В.

Жадан Матвій              8-А           ІІІ місце          Хареба О.В.

Косюк Олексій             10-А          ІІІ місце          Хареба О.В.

 Фізика

Шевченко Олександр  7-А             ІІ місце       Запорожець В.В

Косюк Олексій             10-А          ІІІ місце       Запорожець В.В.

  Біологія

Саркісова Марія          11-А           ІІІ місце          Хареба О.В.

Назарко Богдан     8-А                   ІІІ місце          Хареба О.В.

Правознавство
Андрущенко Софія        9-А          ІІІ місце      Ткаченко О.В.

 Історія     

Ладиченко Олександра            9-А          І місце        Ткаченко О.В

 Андрущекно Софія                    9-А         ІІІ місце      Ткаченко О.В.

Косюк Олексій                          10-А         ІІІ місце       Ткаченко О.В.

Веб дизайн

Ткаченко Антон              6-Б          ІІ місце            Фокіна Т.М.

Косюк Михайло           10-А          І місце            Фокіна Т.М.

Образотворче  мистецтво

Грабовська Габріелла       7-А                ІІ місце       Швачко В.В.

 Чех Мар’яна                6-Б                ІІІ місце     Швачко В.В

Математика

 Шевченко Олександр    7-А ІІІ місце      Степанова Л.В.

Лєбєдєв Микита             7-А ІІІ місце      Степанова Л.В.

Пащенко Олександр     7-А ІІІ місце      Степанова Л.В.

Смотров  Михайло         7-А ІІІ місце      Степанова Л.В.

  Англійська мова

Заєць Софія                  11-А           І місце        Молібоженко О.Г

Зарубіжна література

  Гудзенко Олександра      8-А        ІІ місце          Буднікова І.М.

Семеняка ЮліЯ                  8-А       ІІІ місце         Буднікова І.М.

Ладиченко Олександра   9-А      ІІ місце             Буднікова І.М.

Чечет Олександра            9-А          ІІІ місце           Буднікова І.М.

Андрущенко Софія        9-А           ІІІ місце           Буднікова І.М.

Косюк Олексій             10-А          ІІІ місце            Буднікова І.М.

Косюк Михайло           10-А          ІІІ місце            Буднікова І.М.

director