Вітаємо!

ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 90 ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

Home / ЕКСКУРСІЯ ДО ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ

ЕКСКУРСІЯ ДО ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ

ЕКСКУРСІЯ ДО ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ

В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 19 вересня учні 3-Б та 4-А класу  відвідали 1 пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України Печерського району.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.  Учням  розповіли, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти. Під час екскурсії зверталася увага учнів на  причини  виникнення пожеж та їх запобігання,  як правильно діяти у разі пожежі.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Дякуємо співробітникам пожежної частини №1  за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

viber image11
viber image
viber КК

director