Toggle Navigation
Новини
Про нас
Педагогічний колектив
Адміністрація
Суспільно-гуманітарні дисципліни
Математика та фізика
Природничі науки
Інформаційні технології
Захист України , фіз-ра, естетичні дисципліни
Вчителі іноземної мови
Вчителі початкових класів
Олімпіади
Навчальний процес
Атестація педагогічних працівників
Освітній процес
Освітні програми
Розклад дзвінків
Структура навчального року.
Галерея
Наші проекти
Для учнів та батьків
Корисні сайти
ЗВІТНІСТЬ
Прийом до 1-го класу
Прозорість та інформаційна відкритість
Порядок надання та розгляду заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти
Facebook
Вакансії
Вітаємо!
ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 90 ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА
Home / Олімпіади, конкурси
Олімпіади, конкурси
2023-2024 н.р
2019-2020 н.р
2018-2019 н.р
2017-2018 н.р
Міжнародний математичний конкурс "КЕНГУРУ"
"ОЛІМПІС"
ІІ (районний) етап 2016-2017 н.р
Предмет
П. І. учня
Клас
Місце
П.І.Б. вчителя
Веб-дизайн
Косюк Михайло
9-А
І
Фокіна Т.М.
Англійська мова
Заглада Влада
11-А
І
Поляничко З.О
Заєць Софія
10-А
ІІ
Молібоженко О.Г.
Ладиченко Олександра
8-А
ІІІ
Шеляг Марк
10-А
ІІІ
Географія
Косюк Олексій
9-А
ІІ
Касян С.Д
Ладиченко Олександра
8-А
ІІІ
Фізика
Косюк Олексій
9-А
ІІІ
Запорожець В.В.
Косюк Михайло
9-А
ІІІ
Математика
Шевченко Олександр
6-А
ІІ
Степанова Л.В.
Лєбєдєв Микита
6-А
ІІІ
Пащенко Олександр
6-А
ІІІ
Слободяник Олексій
6-А
ІІІ
Косюк Олексій
9-А
ІІІ
Безман О.М.
Історія
Ладиченко Олександра
8-А
ІІ
Ткаченко О.В.
Косюк Олексій
9-А
ІІ
Косюк Михайло
9-А
ІІ
Андрущенко Софія
8-А
ІІІ
Чечет Олександра
8-А
ІІІ
Українська мова та література
Андрущенко Софія
8-А
ІІ
Підлужна Т.А.
Ладиченко Олександра
8-А
ІІ
Біологія
Жадан,Матвій
7-А
І
Хареба О.В.
Саркісова Марія
10-А
ІІІ
Андрущенко Софія
8-А
І
Журба І.А.
Загла Влада
11-А
ІІІ
Науменко Марія
9-А
І
Клюй В.А
Косюк Михайло
9-А
ІІІ
Трудове навчання
Ладиченко Олександра
8-А
ІІІ
Бема Т.М.
Лятицька Софія
8-А
ІІІ
Комп’ютерна графіка
Чухрій Юлія
11-А
ІІ
Фокіна Т.М.
Едіонве Дженіфер
9-А
ІІ
Хімія
Попов Арсеній
7-А
ІІ
Хареба О.В
Косюк Михайло
9-А
ІІ
Жадан Ігнатій
9-А
ІІ
Зарубіжна література
Суліма Марія
11-А
ІІ
Буднікова І.М.
Андрущенко Софія
8-А
ІІ
Косюк Олексій
9-А
ІІІ
This is custom heading element
2019-2020