Сучасність

Школа – життєвий простір дитини, де вона не готується до життя, а живе.

Школа – життєвий простір дитини, де вона не готується до життя, а живе.

Ідуть роки, з’являються та зникають різні освітні системи, а школа живе і виконує свою благородну місію – навчити учня бути Людиною.
Школа І-ІІІ ступенів № 90 сьогодні – це комплекс для повноцінного виконання Закону про освіту, включаючи освітню, виховну, оздоровчу функції.
У ній створені всі умови для навчання, виховання та всебічного розвитку дітей. Будь-яка дитина знайде в школі затишок, підтримку і професійну допомогу.
В школі оснащено 25 навчальних кабінетів, великий спортивний зал, актова зала, 3 кабінети інформатики, бібліотека, кабінет психолога, медичний кабінет, ігрова кімната, їдальня, спортивний майданчик.            

Школа повністю забезпечена високопрофесійними кадрами та має сильний дружній педагогічний колектив, завдяки якому діти одержують якісну освіту, що відповідає сучасним вимогам.
Педагогічний колектив школи це:
¬ спеціалістів вищої категорії — 25;
¬ мають звання «Старший вчитель» — 8;
¬ звання «Вчитель-методист» — 11;
¬ відмінників освіти – 5.
¬ кандидатів наук – 2
¬нагороджені Знаком «Василь Сухомлинський» — 2

Визначальною рисою Школи № 90 є психологічний комфорт, прагнення вчителів навчити своїх вихованців самостійності, здатності приймати правильні рішення, відповідати за свої вчинки.
Основою системної роботи педагогічного колективу є повага і довіра до дитини, визнання її права на життя, навчання і власний моральний вибір.

       Школа працює за програмами науково- педагогічної технології «Росток»( математика, навколишній світ, хімія,фізика).

Активно працює шкільне учнівське самоврядування, гуртки та спортивні секції.
95 % випускників школи вступають до вищих навчальних закладів України.
Тече й тече в глибину століть загадкова дорога історії. І кожна її ниточка пов’язана зі стінами рідної школи. І спільне, що об’єднує нас сьогодні, — це слово «Школа». Адже немає такої людини, у якої б не тьохнуло серце, згадавши про рідну школу.